USB Yazıcıyı kablosuz ağda çalıştırmak

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında onar tarafından paylaşıldı.

1. onar

onar Yeni Üye

Sadece usb bağlantısı olan bir yazıcım var.Evde kablosuz internet mevcut.İki notebook ve bir PC var .Yazıcıyı herhangibir bilgisayara kablo ile bağlamadan kablosuz hale getirip evdeki tüm bilgisayarlar tarafından kullanılmasını sağlamak istiyorum.Bu konuda bilgi ve önerileri olan arkadaşların katkılarını bekliyorum.Teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kablosuz print server alabilirsiniz.

Ancak 15 dolar faland aha verip asus un RT-N13U model 4 port access point router + print server ını almanızı önerebilirim.

Usb portu olan bu cihaz üzerinden yazıcı paylaştırabiliyorsunuz. Biz ofiste hp yazıcı ile kullanıyoruz.

3. onar

onar Yeni Üye

Asus RT-N13U Kablosuz Access Point/Print Server/Router diye bir ürün buldum http://tanbul.com/p/Asus-RT-N13U-Kablos ... 60674.aspx linkinden bakabilirsiniz.Sizin önerdiğiniz bu herhalde .Bununla birlikte ayrıca print server almak gerekir mi? Bu cihaz kablosuz modemim üzerinden internete bağlanabilir mi? Teşekkürler.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bunu zaten kendisi aynı zamanda printserver. Başka brşey almanıza gerek yok. Bu cihaz kablolu ya da kablosuz modem üzerinden internete bağlanır ve wireless interneti dağıtır.

Sayfayı Paylaş