Lenovo ideapad Y530 59-016536‏

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında LostAssassin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. LostAssassin

  LostAssassin Yeni Üye

  Lenovo ideapad Y530 59-016536 ürününü geçen hafta Kırıkkale Teknosa magazasından aldım. Ürün monitöründeki jelatinde ve bazı sitelerde üründe DDR3 ram kullanıldığı yazarken. Bazı sitelerde DDR2 ram kullanıldığı yazmakta. Ayrıca bilgisayar donanımlarını incelemek için kullanılan bazı programlar ile bilgisayararı taradığımda DDR2 ram gözükmekte.
  Konuya açıklık getirmenizi rica ederim.
  Ayrıca ürün içeriğinde Windows Vista dvd ve sürücü dvd bulunmadığı için OneKey Rescue programı ile yedekleme DVD si oluşturmak zorunluluğu oluşmakta. Fakat bu oluşturulan dvd aynı harddiske yüklerken sorun olmazken aynı harddiski tekrar farklı boyutlarda bölümlendiğinde geri yüklemede hata vermekte. Bu da kullanıcının hardisk üzerinde yeni bölümlemeler yapmasını veya değişik hardisk kullanmasın olanaksız hale getirmekte. Bu sorunun çözümü için Vista dvdsi gönderimi veya pratik çözümlemeleri hakkında cevabınızı beklemekteyim.
  Bu mesjın bir benzerini Lenovo sitesine yolladığımda bir telefon numarasını yollayıp burayı arayın şeklinde tek satırlık bir cevap geldi.Fakat defalarca aramama rağmen santraldeki lütfen bekleyin.... lütfen bilmem kaçı tuşlayından öteye geçebilmek nasip olamadı.
  Konu hakkında bilgi sahibi birileri açık bir cevap yazabilirse sevinirim.

  Çınar Kunduz
   
 2. LostAssassin

  LostAssassin Yeni Üye

  Saka kardeş hiç değilse sen bir cevap yazsan [imdat]
   
 3. saka

  saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş