Lenovo (IBM) IDEAPAD Y530 Notebook Ürün Ailesi

Konu, 'Lenovo ( IBM )' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. ugursoylu

ugursoylu Yeni Üye

İlgin için teşekkürler saka 1-2 ok ;) ancak 3-4 hala devam ediyor. 3 için belirtiğind dosyaları sorunsuz kurdum ama hala dolbyin programı yok.

4 için, energy management ve ATK Geçiş Tuşu Sürücüsü 64 bit için olan yüklü idi. ATK ACPI sürücüsüde yine aynı şekilde yüklüydü hatta eklediğim aygıt yöneticisi ekran görüntüsündede bu ATK0100 ACPI Utility şeklinde görünüyor.Tabi 64bit için olanlar farklı modellerden bulmuştum o nedenler bunları kaldırıp tekrar kurmak istediğimde diğer ikisi sorunsuz kurulurken ATK ACPI, "Install Failed! ACPI Utiltiy" hatası verdi ve kurulmadı. Ben yine tekrar daha önce yüklemiş olduklarıma döndüm ancak sorun devam ediyor. Mesajımda da belirtmiştim aslında dokunmatik tuşların bir çoğu çalışıyor çalışmayanlar dolby tuşu ve dolby ile bağlantılı olduğunu düşündüğüm ekolayzır tuşları, şu jaz pop falan modunu ayarlayan. O nedenle dolby sorunu çözersek belki bu da çözülecek.

2. zcn_1907

zcn_1907 Yeni Üye

driver indirmelerinde ACPİ ve bikac driverda hata veriyo yardımcı olurmusunuz cok acil simdiden tskrler...

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*] Lenovo ACPI sürücüsü: Lenovo ACPI driver

Diğer sürücüler tam olarak hangileri.

Sayfayı Paylaş