Asus K52JC Notebook modelleri ana konu

Konu, 'Asus Notebook' kısmında rachelfine tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

2. lediod

lediod Yeni Üye

asus k52jc model pc ye vista kurdum
    ama crackle aktivasyon yapınca win7 ekranı gelip kapanıyo bu neden oluyo

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Burada crack vs konularını tartışmıyoruz.

4. volkanus

volkanus Yeni Üye

zaten orda bi uyarı veriyor pille calısılırken windovs deneyimi dizini kullanılmaz diye ;)

5. volkanus

volkanus Yeni Üye

6. ergink

ergink Üye

Web Kamerası ters gösteriyor uygun driveri hangisidir acaba. bende bulursam paylaşacağım [imdat]

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

8. Qsk1

Qsk1 Yeni Üye

Hiçbir şekilde Nvidia sorununu halledemedim... Asus aldığıma pişman etti bu sorun beni. [ofof] Sorun tek bende olsa diyeceğim ki ekran kartına birşey oldu ama format atan çoğu kişide bu sorun var. Gerçekten kesin bir çözümü yok mu :S Driver donanımı bulamıyor...

9. volkanus

volkanus Yeni Üye

sayın saka gecenlerde win7 ultimate 32 bit kurdum sorun su kullanılabilir ram 2.2 gosteriyor. daha onceden win7 home basic vardı ram 4 olarak gozukuyordu birturlu anlamıs degilim. sizce hangisi daha iyidir 32 bitmi kurmak yoksa eskisi 64 bitmi. ram oalyını nasıl cozebilir. simdiden cevabınız icin tesekkur ederim

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bence recovery yaparak orjinal haline dönünüz.

11. caKabo

caKabo Yeni Üye

Ses ve görüntü olmuyor yardımcı olurmusunuz sesde hata veriyor ekranda.

ASUS K52JC Series

12. volkanus

volkanus Yeni Üye

peki ram olayı cozulebilirmi cunku ultimae istiyorum ve 64 bit inide kurabilirim yorumunuz nedir acaba

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sorunuz nedir tam olarak? Ne yaptınız? ne olmadı?

14. volkanus

volkanus Yeni Üye

sayın saka turbo boost ozelligi entartainment modda neden calısmıyor bilgisi olan varmı

15. riva

riva Yeni Üye

slm arkadaşlar ben asus k52jc serisi bi notbuk aldım fakat ses ve nvıdıa ekran kartını çalıştıramıyorum acaba yanlışmı kuruyorum yokmu bi yardımcı olacak

16. riva

riva Yeni Üye

sayı saka kardeş sizden rica etsem şu işede bi el atsan şimdiden çok teşekkürler

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

18. riva

riva Yeni Üye

saka kardes şu ekran kartı işini çözemedim size zahmet bi yadımcı olsanız
    neden ekran kartını kuramıyorum normaldede ekran kartını kurarken yanı w7 dede biosdan başlatıp f9 entır f 10entır deyip kumak gerekiyor teknik servis söyledi w7 ye kurdum ama xp kullanmam lazım çizim porosu w7 de çalışmıyor xp dede ekran kartını kuruyoru ozaman da kod 45 hatası veriyor sizden acil yardım bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

19. saka

saka Admin Yetkili Kişi

20. Cliffemall

Cliffemall Yeni Üye

K52JC Notebook kullanıcısıyım ve ilk başlarda bendede Ekran kartı ve Fn tuşu hatası vermişti..Hatta grafik kartı için servise götürdüm..Ama aslında Götürülecek birsey yokmuş bunu anladm.Normalde 0 verdiklerinde Nvdia nın sürümü güncel olmuyor.Eger güncelini yüklerseniz Çok rahat kullanabiliyorsunuz..Muhtemelen çözünürlük ayarlarından Nvdiayı göremeyenler çalışmıyor sanıyorlar ama Degil..Denetim Masası\Görünüm ve Kişiselleştirme\NVIDIA Denetim masasına girdikten sonra 3d ayarların Yönetilmesi sekmesindeki Tercih edilen grafik işlemci Kısmını Yüksek Performanslı NVIDIA Yaparsanız Ekran kartı hep Nvidiada calısacaktır..Fn tuşunda ise "Saka" beyin verdigi ATK http://www.notebook.gen.tr/notebook...lar-icin-ATK-suruculeri-paketi-windows-7.html Driverini Yükleyince sorun ortadan kalkıyor..Benim Fn tuşu sorunum Win7 Home basicden Ultimate ye gecince olmustu ve simdi düzelttim..Umarım düzeltebilirsiniz..Sagyılar.

Sayfayı Paylaş