Alış-veriş sitesi öneri-istek ?

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında ghost007 tarafından paylaşıldı.

1. ghost007

ghost007 Yeni Üye

Merhabalar arkadaşlar;
    İnternet üzerinden alış-veriş yapmak için kullandığınız alış-veriş siteleri ile ilgili güvenlik ve ürün gönderim hızı açısından önerilerinizi bekliyorum.
    Özellikle laptop almak için hangi siteyi önerirsiniz?
    www.hepsiburada.com
    www.pcdepo.com
    www.sanalreyonum.com
    www.hizlial.com
    www.sadecenotebook.com

fiyat açısından www.sanalreyonum.com ile www.sadecenotebook.com siteleri çok uygun. Bu iki siteden alışveriş yapıp bilgi verebilecek olan arkadaş var mı varsa ve bilgi verebilirse çok sevinirim.
    Şimdiden bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hepsiburada.com un güvenilirliği tartışılmaz sanırım. Günde 6-7 bin sipariş alıp bunları müşterilerine ulaştıran bir yapısı var.
    hizlial.com ise gold grubunun bir sitesi. Gold, metro elektronik vb gibi büyük şirketlerin desteği var.
    Pcdepo.com yıllardır ucuz notebook satılan bir yer. Site Tasarımları çok kötü ama haklarında olumsuz bir yorum hatırlamıyorum.
    sadecenotebook.com u şahsen de tanıyorum. Şimdiye kadar bir sorun yaşattıklarını duymadım.
    sanalreyonum.com hakkında fikrim yok.

3. ghost007

ghost007 Yeni Üye

cevabınız için teşekkür ederim hocam

bende en ucuz fiyatı sanalreyonum.com da görmüştüm
    bu yüzden en çok sanalreyonum.com un güvenilirliği ve site hakkında bilgi almayı umuyordum :)

4. kaanmurat

kaanmurat Yeni Üye

arkadaşlarım gerek fiyat gerek kargo ücretleri gerekse ilgi alaka ve güven konusunda gayet güzel bir alışveriş sitesini öneriyorum size hesaplix.com burdan birçok alışveriş yaptım aşırı ilgililer ve binlerce elektronik aksesuarlar, laptop aksesuarları, bağlantı kabloları ve telefon aksesuarları gibi dolu ürün var incelemenizi tavsiye ederim
    http://www.hesaplix.com

5. Cakhin

Cakhin Yeni Üye

6. darqerr

darqerr Yeni Üye

Geçen gün www.chedmarket.com sitesinden alışveriş yaptım. Fiyatları bana çok uygun geldi birde vade farksız 6 taksit yapıyorlar. Ayrıca kendi dükkanları var ordan da satış yapıyorlar bana güvenilir geldiler açıkçası. Müşteri hizmetleride çok iyi.

7. sinanberki

sinanberki Yeni Üye

En son bulduğum ve bi kaç alışveriş yaptığım site http://www.bulabildim.com gayet ilgili davrandılar ve ürün teslimine kadar sürekli bilgilendirildim.

Sayfayı Paylaş